Barbera

Langhe Rosso DOC  Barbera Casaret 2020 Abbona Marziano 0,75L
-12%
Red quality wine DOC from Italy, dry, 13,5% Vol, producer: Abbona Marziano, allergenes: contains sulphites
 
RRP 10,90 EUR
Only 9,50 EUR
12,67 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barbera d`Alba DOC Valletta 2020 Alario Claudio 0,75L
TOP
Red quality wine DOC from Italy, dry, 15% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
24,50 EUR
32,67 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barbera d`Alba DOC Valletta 2020 Alario Claudio 1,5L Magnum
Red quality wine DOC from Italy, dry, 15% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
49,90 EUR
33,27 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barbera d`Alba DOC Valletta 2021 Alario Claudio 0,75L
Red quality wine DOC from Italy, dry, 15% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
24,50 EUR
32,67 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barbera d`Alba DOC Valletta 2021 Alario Claudio 1,5L Magnum
Red quality wine DOC from Italy, dry, 15% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
49,90 EUR
33,27 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Red  wine from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Fabrizio Iuli, allergenes: contains sulphites
 
12,90 EUR
17,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barbera d`Alba DOC  Rinaldi 2023 Abbona Marziano 0,75L
Red quality wine DOC from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Abbona Marziano, allergenes: contains sulphites
 
20,00 EUR
26,67 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Rossore vino rosso 2021 Fabrizio Iuli 0,75L
Red wine from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Fabrizio Iuli, allergenes: contains sulphites
 
17,90 EUR
23,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Barabba vino rosso 2021 Fabrizio Iuli 0,75L
Red wine from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Fabrizio Iuli, allergenes: contains sulphites
 
31,90 EUR
42,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
1 to 9 (from a total of 9)