Dolcetto

Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Sori Costa Fiore 2019 Alario Claudio 0,75L
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
11,90 EUR
15,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Superiore Sori Pradurent 2019 Alario Claudio 0,75L
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
14,50 EUR
19,33 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Superiore Sori Pradurent 2019 Alario Claudio 1,5L Magnum
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
29,90 EUR
19,93 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Papa Celso Dogliani DOCG 2020 Abbona Marziano 0,75L
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14% Vol, producer: Abbona Marziano, allergenes: contains sulphites
 
17,90 EUR
23,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Superiore Sori Pradurent 2021 Alario Claudio 0,75L
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
14,90 EUR
19,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Superiore Sori Pradurent 2021 Alario Claudio 1,5L Magnum
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
29,90 EUR
19,93 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Dolcetto di Diano d`Alba DOCG Sori Costa Fiore 2021 Alario Claudio 0,75L
Red quality wine DOCG from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Alario Claudio, allergenes: contains sulphites
 
12,50 EUR
16,67 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
1 to 7 (from a total of 7)