Red Wine

Pinot Noir Tradition 2024 Kuhn 0,75L
Red quality wine from Germany, fruity and dry, 13% Vol, producer: Winery Philipp Kuhn, allergenes: contains sulphites
16,50 EUR
22,00 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Incognito 2023 Kuhn 0,75L
Red quality wine from Germany, fruity and dry, 13% Vol, producer: Kuhn, allergenes: contains sulphites
13,50 EUR
18,00 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Opus Eximium No 35 2022 Gesellmann 0,75L
Red quality wine from Austria, fruity and dry, 14,5% Vol, producer: Gesellmann, allergenes: contains sulphites
27,90 EUR
37,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Opus Eximium No 35 2022 Magnum Gesellmann 1,5L
Red quality wine from Austria, fruity and dry, 14,5% Vol, producer: Gesellmann, allergenes: contains sulphites
58,90 EUR
39,27 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Bela Rex 2022 Gesellmann 0,75L
Red quality wine from Austria, fruity and dry, 14,5% Vol, producer: Gesellmann, allergenes: contains sulphites
44,90 EUR
59,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
481 to 485 (from a total of 485)