Nerello Mascalesa

Fragore Etna DOC Contrada Montelaguardia 2017 Donnafugata 0.75L
TOP
Red quality wine DOC from Italy, dry, 14,4% Vol, producer: Donnafugata, allergenes: contains sulphites
 
52,90 EUR
70,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Fragore Etna DOC Contrada Montelaguardia 2017 Donnafugata 1.5L Magnum
Red quality wine DOC from Italy, dry, 14,4% Vol, producer: Donnafugata, allergenes: contains sulphites
 
119,90 EUR
79,93 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Fragore Etna DOC Contrada Montelaguardia 2016 Donnafugata 0.75L
Red quality wine DOC from Italy, dry, 14,5% Vol, producer: Donnafugata, allergenes: contains sulphites
 
54,90 EUR
73,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Rosa Dolce & Gabbana Sicilia DOC 2021 Donnafugata 0,75L
-10%
Rosé quality wine DOC from Italy, dry, 12,5% Vol., producer: Donnafugata, allergenes: contains sulphites
 
RRP 29,90 EUR
Only 26,90 EUR
35,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Etna Rosso DOC 2017 Sul Vulcano Donnafugata 0,75L
Red quality wine DOC from Italy, dry, 14,1% Vol, producer: Donnafugata, allergenes: contains sulphites
 
18,90 EUR
25,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
1 to 7 (from a total of 7)