White Wine

Tradition Heritage 30 Jahre Schloss Gobelsburg 3er Holzkiste à 0,75L Edition 855
469,00 EUR
208,44 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
3 x 0,75:
 
Grüner Veltliner Ried Steinsetz Kamptal DAC 2025 Schloss Gobelsburg 0,75L
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13% Vol, producer: Schloss Gobelsburg, allergenes: contains sulphites
18,90 EUR
25,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Grüner Veltliner Loibenberg Smaragd 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
45,90 EUR
61,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Grüner Veltliner Loibenberg Smaragd 2025 Knoll 1.5L Magnum
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
96,90 EUR
64,60 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Grüner Veltliner Smaragd Vinothekfüllung 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 14% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
69,90 EUR
93,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Grüner Veltliner Schütt Smaragd 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
45,90 EUR
61,20 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Grüner Veltliner Smaragd Vinothekfüllung 2025 Knoll 1,5L Magnum
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 14% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
155,00 EUR
103,33 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Kellerberg Smaragd 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
49,90 EUR
66,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Loibenberg Smaragd 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
49,90 EUR
66,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Pfaffenberg Selection 2024 Knoll 0,75
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
49,90 EUR
66,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Schütt Smaragd 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
65,90 EUR
87,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Loibenberg Smaragd 2025 Knoll 1,5L Magnum
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
104,90 EUR
69,93 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Schütt Smaragd 2025 Knoll 1,5L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 13,5% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
139,90 EUR
93,27 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Riesling Smaragd Vinotheksfüllung 2025 Knoll 0,75L
NEW
White quality wine from Austria, fruity and dry, 14% Vol, producer: Emmerich Knoll, allergenes: contains sulphites
82,90 EUR
110,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
281 to 294 (from a total of 294)