Chardonnay Gloria 2012 Kollwentz 0,75L
Chardonnay Gloria 2012 Kollwentz 0,75L

Chardonnay Gloria 2012 Kollwentz 0,75L

Product No.:
110142
ca. 2-4 Days ca. 2-4 Days (abroad may vary)
Stock:
1 pieces
67,90 EUR
90,53 EUR per liter

incl. 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Chardonnay Tatschler 2018 Kollwentz 0,75L
White quality wine from Austria, dry, 14% Vol, producer: Winery Kollwentz, allergenes: contains sulphites
58,00 EUR
77,33 EUR per liter
Chardonnay Tatschler 2020 Kollwentz 0,75L
White quality wine from Austria, dry, 14% Vol, producer: Winery Kollwentz, allergenes: contains sulphites
54,00 EUR
72,00 EUR per liter
Chardonnay Tatschler 2016 Kollwentz 0,75L
White quality wine from Austria, dry, 14% Vol, producer: Winery Kollwentz, allergenes: contains sulphites
65,00 EUR
86,67 EUR per liter
Steinzeiler 2013 Kollwentz 0,75L
Red quality wine from Austria, dry, 14% Vol, producer: Kollwentz, allergenes: contains sulphites
78,90 EUR
105,20 EUR per liter