Cuvee weiss

A Cuvée contains different types of grapes. The various types of grapes are fermented and matured separately and then unified to a Cuvée.

Tradition Heritage 3 Jahre Schloss Gobelsburg 0,75L Edition 851
35,90 EUR
47,87 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Tradition Heritage 3 Jahre Schloss Gobelsburg 0,75L Edition 851
37,90 EUR
50,53 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Tradition Heritage 30 Jahre Schloss Gobelsburg 0,75L Edition 855
150,00 EUR
200,00 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
Tradition Heritage 30 Jahre Schloss Gobelsburg 3er Holzkiste à 0,75L Edition 855
469,00 EUR
208,44 EUR per liter
incl. 19% tax excl. Shipping costs
3 x 0,75:
 
21 to 24 (from a total of 24)