Rosa dei Frati 2025 Ca dei Frati 3L Doppel-Magnum
Rosa dei Frati 2025 Ca dei Frati 3L Doppel-Magnum

Rosa dei Frati 2025 Ca dei Frati 3L Doppel-Magnum

Product No.:
232885
ca. 2-4 Days ca. 2-4 Days (abroad may vary)
Stock:
1 pieces
Quality:
DOC
Volume (Liter):
3
Taste:
dry
Grape:
Cuvee rose
Vintage:
2025
Land of Origin:
Italy
Region:
Lombardy
Producer:
Ca dei Frati
Adress:
Via I Frati 22, I-25019 Lugana di Srimione
Alcohol (% Vol.):
12.5
Allergen:
contains sulfites
109,00 EUR
36,33 EUR per liter

incl. 19% tax excl. Shipping costs

Customers who bought this product bought also the following products:

Rosa dei Frati 2025 Ca dei Frati 0,75L
13,90 EUR
18,53 EUR per liter
Rosa dei Frati 2025 Ca dei Frati 1,5L
32,90 EUR
21,93 EUR per liter
I Frati Lugana DOC 2025 Ca dei Frati 0,75L
White quality wine DOC from Italy, dry, 13% Vol, producer: Ca dei Frati, allergenes: contains sulphites
13,90 EUR
18,53 EUR per liter
I Frati Lugana DOC 2025 Ca dei Frati 1,5L
White quality wine from Austria, dry, 13% Vol, producer: Ca dei Frati, allergenes: contains sulphites
32,90 EUR
21,93 EUR per liter